recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Svatební kytice převislá na ruku nevěsty

Svatební kytice převislá se hodí pro nevěsty, které jsou vyšší a např. těhotné. Tyto svatební kytice se buď vypichují do speciálního držáku ve kterém je umístěná hmota, která je nasáklá vodou a proto květy dlouho vydrží.

Vypichovaná převislá svatební kytice se nemusí dávat do vody. Svatební kytice převislá, která se váže v ruce se vždy musí dát před obřadem i po obřadu vody. Převislé svatební kytice jsou vždy náročnější na samotné aranžování, ale zase jsou působivější než kulaté svatební kytice. Převislé svatební kytice se mohou aranžovat do Anglické kapky, kde jsou květy těsně vede sebe, tak aby utvořily tvar kapky. Dále mohou být převislé svatební kytice rozvolněné vzdušné a nebo tvořené do náramku, který si nevěsta navlékne na ruku, na zápěstí a květy z náramky splývají dolů.

svatební kytice kulatá

Svatební kytice a všechny svatební dekorace garantujeme při doručení po Praze a jejím blízkém okolí. Nejzazší termín pro objednání je 14 dní před svatbou jinak po telefonické konzultaci.


Parametry
Svatební kytice z růží č. 420.

naše cena 1 450 Kč

svatební korsáž pro ženicha
svatební kytice květiny pro svědkyni
svatební kytice květiny pro maminku
svatební kytice květiny pro družičku
svatební aranžmá na auto výzdoba
svatební aranžmá na stoly
svatební květinové doplňky
svatební dekorace na snubní prstenyTato stránka zobrazuje fotky a fotogalerii převislých svatebních kytic, na ruku a zápěstí. Kyticím na ruku se také říká svatební rukáv.