recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

Svatební kytice kulatá do ruky nevěsty

Kulaté svatební květiny se rozdělují ještě na dva druhy a to vypichované svatební kytice a svatební kytice vázané v ruce.

Vypichované svatební kytice se aranžují do speciálního držáku, kde je upevněná hmota, která je nasáklá vodou a proto květy dlouho vydrží a kytice se již nedává do vody. Tato svatební kytice se hodí pro drobnější nevěsty, které mají jak jednodušší svatební šaty tak i pro nevěsty, které mají svatební šaty více zdobené až princessové. Kulaté svatební kytice jsou lehčí než převislé a jsou lepší na manipulaci při svatebním obřadu.

Svatební kytice vázané v ruce jsou klasické svatební květiny a nyní jsou nejvíce žádané. Tyto svatební kytice se hodí pro drobnější nevěsty, které mohou mít jak více zdobené tak i méně zdobené svatební šaty. Nejvíce používaným květem pro tento styl svatební kytice je pivoňka a kala. Ale tímto způsobem se dájí uvázat prakticky všechny druhy květin. Svatební kytice, která je vázaná v ruce musí být vždy umístěná do nádoby s vodou jak před obřadem tak i po obřadu.

svatební kytice převislá

Květinářky z Květinového studia Petra, Vám květiny připraví i pro celou Vaši svatbu. Již se spolehlo desítky novomanželských párů.

Svatební kytice a všechny svatební dekorace garantujeme při doručení po Praze a jejím blízkém okolí. Nejzazší termín pro objednání je 14 dní před svatbou jinak po telefonické konzultaci.


Parametry
svatební korsáž pro ženicha
svatební kytice květiny pro svědkyni
svatební kytice květiny pro maminku
svatební kytice květiny pro družičku
svatební aranžmá na auto výzdoba svatební aranžmá na stoly
svatební květinové doplňky
svatební dekorace na snubní prsteny
Svatební kytice kulatá do ruky nevěsty lze vytvořit dvěma způsoby

  • vypichováním
  • vázáním

Příklady a fotky kulatých způsobů. Máme pro Vás i fotogalerii převislých kytic. Nejčastěji připravujeme kytice na svatby v okolí měst:

  • Praha
  • Beroun
  • Brandýs
  • Mladá Boleslav
  • Kolín