recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

» Květiny
Místa květiny, online květiny

Objednávky Kytice pro maminky 13.5. Den matek a dárkových květin s rozvozem po Praze. Dárkové květiny dodáme téměř ihned, dodáme ve stejný den!

Přijímáme internetové objednávky a telefonické objednávky na květiny a dárky, kontaktujte nás.

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků:

+ 420 326 907 125 nebo

+ 420 603 589 726 (Petra Karlová),

+ 420 603 364 769 (prodejna)

E-mail:  karlova.p@seznam.cz

Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


Květina pro maminku - svátek matek 13.5

Zajišťujeme rozvoz květin pro ženy - matky na jejich svátek. Vyberte si u nás květinu pro Vaší maminku. Dárkové květiny v rozsáhlé nabídce a dárkové dekorace jistě potěší každou ženu. Volejte kdykoliv.


Soutěž: Svatební kytice roku 2012

Tato svatební soutěž se uskutečnila podruhé v rámci zahradnického a i floristického veletrhu Zelený svět v září 2011 na brněnském výstavišti. Tento druhý ročník zaznamenal ze strany soutěžících obrovský zájem a na výstavišti se sešlo na 34 nejrozmanitějších svatebních kytic. Volně postavená hodnotící kritéria, která upřednostňují nápad a uměleckou invenci, dávají floristům prostor k vytvoření nadčasových svatebních kytic a dekorací.


Vánoční květiny a dekorace

Květinové studio Petra - online květiny

Květinářství na internetu, květiny doveze domů. Rozvoz květin do kanceláře, na pracoviště, domů. Dárkové květiny, vína bonboniéry. Doručení květin na Vaši adresu do 24hodin (1pracovní den). Květinářství Petra (květinové studio) zajistí rozvoz květin a dárků po celé ČR. Na rozvozu a výrobě květin spolupracujeme s partnerskými květinářstvími. Nabízíme širokou nabídku květin, květiny svatební, smuteční a speciální květiny například pro muže. Rozvoz květin do domu, do kanceláře.

Máte možnost zaplatit objednávku květin a dárků platební kartou přes internet PayPal.Expresní rozvoz květin po Praze i po celé ČR


Květiny předáváme rozbalené, které potěší a překvapí každého


Květinové studio provozuje internetový obchod s květinami, prodej a rozvoz květin. Svatební, smuteční i dárkové pro Vás aranžujeme každý den. Všechny fotografie květin jsou naše práce. Online květiny - květiny objednávejte 24hodin denně.


Vánoční kruh věnec

Stále připravujeme a aranžujeme svatby které jsou v listopadu a prosinci. Svatební květiny jsou jednou z nejdůležitějších součástí svatby. Svatební květiny Vás upotají při prohlížení fotografií.

 

Svatební kytice roku 2012

 

Tato svatební soutěž se uskutečnila podruhé v rámci zahradnického a i floristického veletrhu Zelený svět v září 2011 na brněnském výstavišti. Tento druhý ročník zaznamenal ze strany soutěžících obrovský zájem a ba výstavišti se sešlo na 34 nejrozmanitějších svatebních kytic. Voně postavená hodnotící kritéria, která upřednostňují nápad a uměleckou invenci, dávají floristům prostor k vytvoření nadčasových svatebních kytic a dekorací.

Místa kam zajišťujeme rozvoz květin

Rozvoz květin po Celé ČR.

Rozvážíme a zajišťujeme rozvoz květin a dárků do těchto a dalších měst. Rozvoz květin se zaměřuje na Hlavní město Praha květiny rozvoz dále na květiny pro Brno. Samozřejmostí jsou květiny Ostrava, Plzeň či Hradec Králové. Další města kam rozvážíme květiny.

Online květiny

Online nákup květin pro nás znamená maximální výběr z našeho online katalogu květin. Katalog na internetu je shodný s katalogem na prodejně. Květiny si můžete vybrat online objednat i online zaplatit.  Do poznámky online objednávky květin napište čas kdy chcete květinu doručit. Jak se starat o květiny ve váze. Dárkové balení při nákupu online.

Květiny rozvážíme tak, aby byly čerstvé a dokonalé. Květiny předáváme tak, aby květina okamžitě obdarovaného potěšila.


Zobrazit místo Kam jsem dodali květiny na větší mapě
Květiny nás provází celým životem

Zajímavosti a rady pro květiny

Květiny k narození dítěte

Již při našich prvních okamžicích života se objevuje kytice k narození dítěte. Kytice se odlišuje zda se narodila dívka či chlapec. Tatínkové jsou v těchto chvílích roztržití a proto naše služby zajišťují rozvoz květin i do porodnic.

Květiny pro učitelky

Dále nás květiny provází i ve školních letech v podobě květiny pro paní učitelku. V pozdějším období platonických lásek začínáme upřednostňovat různé druhy růží, ale nejvíce jsou oblíbené růže rudé. Někteří z nás si užijí i kytice k promoci.

Dárkové květiny k svátku

Po celý život nás každoročně provází dárková kytice jak k narozeninám tak jmeninám a různým životním jubileím.

Svatební květiny

Potká-li nás opravdová láska a rozhodneme se s ní strávit zbytek života je třeba myslet na svatební kytice.

V našem životě se setkáme i s méně příjemnými chvílemi jako je úmrtí našich blízkých. A k těmto smutným příležitostem objednáváme smuteční kytice.

Řezané květiny jsou převážně dovážené z Holandska, Thajska, Kolumbie, Polska a Izraele. V dnešní době se již našim pěstitelům nevyplácí produkovat řezané květiny, jelikož zahraniční dovozci mají nižší ceny.

Hrnkové květiny jsou na tom obdobně jako řezané květiny. Převážná většina je pěstována v zahraničí a k nám se dováží, ale některé letničky a trvalky produkují tuzemští pěstitelé.

Náš rozvoz květin zajistí, že se Vaše kytice dostane v nejlepší kvalitě a v přesný čas na Vámi určené místo.

OBRAŤTE SE NA NÁS

Rady jak se starat o řezané květiny zakoupené online.