recenze zákazníků
Svatební kytice rokuSvatební kytice roku

telefon objednávky květinTelefonické objednávky květin, dekorací a dárků

Květiny Praha 10 :

267 315 217 nebo

603 589 726 (Petra Karlová)

702 412 535 (prodejna)

E-mail: karlova.p@seznam.cz


Na našich prodejnách přijímáme :

Přijímáme platební karty


Objednávat můžete ve všední den, v SOBOTU, NEDĚLI či SVÁTEK do 19 hodin.


balená květinaJak květiny předáváme. Krásnou kytici předáváme rozbalenou, s úsměvem na tváři, aby obdarovanou osobu uchvátila a překvapila...

rozvoz květinZásilková služba květin Vyberte si den i hodinu – květiny Vám doručíme dle Vašeho přání!

Darujte květiny z lásky, přátelství nebo sami sobě. On-line prodej a rozvoz květin. Vážeme a dovážíme květiny po celé ČR.
Již více než 16 let se specializujeme na řezané dárkové květiny, svatební květiny. Zaměřujeme se na vánoční výzdobu a aranžování adventních dekorací.

Dárkové květiny zasíláme každý den po celé ČR. Chcete květiny hned? Objednejte si květiny on-line a ještě dnes je můžete mít. Zajistíme Vám i expresní rozvoz – doručit květiny Vám můžeme v sobotu i v neděli večer!


Spřátelené weby:

Svatební salon Elisa

TOPlist

Podporuje mojeID

» Články
Články o květinách, dekoracích, svatbách i pohřbech

 

Autorské články na téma

Články o novinkách v Květinovém studiu, květinách, dekoracích, svatbách i pohřbech.

Dárek mužům

Dárkové balíčky pro muže z květin. Balíčky mohou obsahovat pivo, klobásy, sýry, kosmetiku. Ukázky kytic pro muže. (číst celý článek)

Platby květin online

pay pal

Nákup květin a platba online Máte možnost platit květiny a dárky online. Nabízíme možnost platit pomocí platební brány PayPal (číst celý článek)

rozvoz květinNáš rozvoz květin, předání a darování květin při nákupu online z eshopu

Rozvážíme a aranžujeme i Vánoční dekorace a Vánoční doplňky. Vyrábíme Vánoční adventní věnce, svíce, ozdoby na vánoční stromek atd. Zajistíme kompletní  Vánoční  zdobení Vašeho domu, kanceláře, interiéru, chodby, exteriéru. Nabízíme také krásné Vánoční svíčky do věnců, na stůl k jakékoli příležitosti. (číst celý článek)

Doručení květiny na MDŽ - 8. Března

Doručování – rozvoz květin je stále žádanější služba. A proto je velmi důležité si vzpomenou na svou blízkou osobu včas  i na MDŽ které je 8. Března. Obdarovat na MDŽ lze jakoukoliv ženu např. manželku, maminku,ženský den (číst celý článek)

Vánoční luxusní dekorace

Vánoce jsou příležitostí pro setkání s rodinou a přáteli. Při těchto návštevách mohou naši zákazníci obdarovat hostitele oroginální vánoční kyticí, případně jinou dekorací. Pro někoho může kytice nahradit i tradiční adventní věnec. (číst celý článek)

Vánoce a dušičkyvánoční svícen

Připravujeme se spolu s Vámi na dušičkové období i na Vánoční čas. Vánoční dekorace budeme pro Vás připravovat jako v minulých letech. Aranžujeme Vánoční dekorace do bytů, domů i kanceláře. Vánoční (adventní) výzdobu připravíme i do pasáží, nákupních center a business center. (číst celý článek)

Květiny pro Mezinárodní den žen

Mezinárodní den žen (MDŽ) si většina lidí spojí s komunismem a karafiáty. Osmého března je oslavován jako den žen. Aktivistky z České ženské lobby mu chtějí navrátit původní smysl. (číst celý článek)

Podzimní trendy 2012

trendy vazby květin podzim S pomalu odcházejícím létem vystřídá letní inspiraci Holiday Home podzimní téma (trend) Noble House. Podzimní inspirace klade důraz na rodinu, přírodu a tradici. (číst celý článek)

Sponzoruje Dívku Polabí 2011

Dívka Polabí 2011 je akce kterou jsme sponzorovali krásnými květinami. Dívkou polabí se stala nejkrásnější dívka Klára. Klára na soutěži krásy Dívka TOKu 2011 zaujala porotu a získala cenu Miss galavečera. (číst celý článek)

Online prodej květin slaví úspěch

Květinové studio Petra oslavuje. Náš online prodej květin po internetu začal před měsícem a již teď oslavujeme padesátého spokojeného zákazníka. (číst celý článek z roku 2010)

Naše veřejné akce